flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

08:21 / 19.10.2021
738

Городскому голове Краматорска вручили первые экземпляры альбома «Спадщина»

 

fotoproekt vruchenie alboma«Восточный проект» уже рассказывал читателям о фотопроекте «Спадщина», инициатором которого стал Клуб предпринимателей Краматорска.

Необычный фотопроект связывает историю с современностью, яркий визуальный ряд с интересной познавательной информацией.

fotoproekt vruchenie alboma.jpg0И вот альбом издан, а его первые экземпляры вручили городскому голове Краматорска Александру Гончаренко.

«Нарешті відбулася довгоочікувана подія - ми маємо на руках альбом під назвою “Спадщина”. Над його випуском довго і старанно працювали Клуб Підприємців Краматорська в тісному партнерстві з Краматорська міська рада та Музей історії міста Краматорська.

Альбом складається з трьох частин. Перша частина - це фото відомих людей Краматорська в автентичному одязі з фондів Музею історії міста.

Друга - фото п’яти історичних будівель та розповідь про них і про тих людей, що в них жили і що великим чином вплинули на те, яким Краматорськ є сьогодні.

І третя частина присвячена нашим видатним землячкам - літнім жіночкам з фольклорного ансамблю “Надія”. Їх вже немає серед нас, але їхня творчість живе в записах. До речі, їх ми також представили в альбомі, надрукувавши QR-код, за яким можна перейти на сервіс SoundCloud і послухати.

fotoproekt vruchenie alboma1І перші примірники альбому “Спадщина” ми з великим задоволенням сьогодні вручили Міському голові Краматорська Олександр Гончаренко. Сподіваємось, що альбом сподобався. І віримо в те, що він стане добрим подарунком для гостей нашого міста і буде сприяти формуванню іміджа Краматорська, як українського міста, де цінують його історію, культуру, традиції і видатних жителів», - написала в Фейсбуке Юлия Володченко.

Фото Юлии Володченко, Фейсбук.

1 1 1 1 1 10 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

1°C
Краматорск

Влажность 69%

Ветер 0 м/с

Давление 769 мм

Курс валют НБУ на 20.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта