flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

У Краматорську урочисто відкрили новий офіс Донецької торгово-промислової палати

ttp svjato vіdkrittja ofіsu1

3 вересня, напередодні національного свята Дня підприємця, гостинно відкрив свої двері новий дім бізнесу регіону - адміністративний офіс Донецької торгово-промислової палати в м. Краматорськ.

Це знакова і довгоочікувана подія. Протягом майже чотирьох років зусиллями всіх зацікавлених сторін, в першу чергу, бізнесу, влади, колективу Донецької ТПП і ТПП України велась реконструкція нового офісу Донецької ТПП.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu

В урочистій церемонії взяли участь голова Донецької ОДА Павло Кириленко, президент ТПП України Геннадій Чижиков, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв.

На відкритті Ділового прийому на честь Дня підприємця та урочистого відкриття адміністративного центрального офісу Донецької торгово-промислової палати засідання з вітальною промовою виступив голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Він зазначив, розвиток вітчизняного підприємництва є ключовим напрямком державної політики нашої країни. Високоякісні товари та послуги, вироблені в Україні, мають попит на внутрішньому та зовнішньому ринку.

«Неабияк тішить, що наш малий та середній бізнес здатен не тільки об’єднатися заради захисту власних інтересів, але й залучити місцеві підприємства у контекст міжнародної економіки. Свідчення цього – численні міжнародні форуми та програми, учасником яких є Донецька торгово-промислова палата. Напередодні Дня підприємця важливо пригадати, що бізнесмен, представник середнього класу – це не тільки заможна людина, але й людина відповідальна. Це той, хто готовий боротися за себе і свою країну. Чим успішнішою буде наша економіка, тим більше спроможностей матиме держава для захисту своїх інтересів та територіальної цілісності. І про це теж варто завжди пам’ятати».

ttp svjato vіdkrittja ofіsu2Вітальне слово взяв президент ТПП України Геннадій Чижиков, який високо оцінив досягнення Донецької ТПП.

«Я хотів би від імені ТПП України, від регіональних торгово-промислових палат привітати з відкриттям цього офісу. Ця будівля символізує дуже важливе – що життя іде, що бізнес розвивається, що Донецька область – це Україна, що бізнес вірить у своє майбутнє. І приклад показують ті, хто повинен бути попереду. Це організації, які об’єднують бізнес, це Торгово-промислова палата Донеччини.  

Я дуже вдячний всьому колективу Донецької ТТП, які всі ці роки йщли плі о пліч, і показали всім, що у бізнеса цього регіону прекрасне майбутнє».

Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв привітав гостей та подякував усім, хто долучився до реалізації проекту.

«Я впевнений, що відкриттям нового офісу Палата робить ще один крок назустріч майбутньому, тому що майбутнє - це не тільки те, куди ми йдемо, а те, що ми створюємо. А як свідчить девіз Донецької торгово-промислової палати ми «Об'єднуємо бізнес - створюємо успіх!», - наголосив Максим Ануфрієв.

Почесні гості перерізали символічну стрічку перед входом до новозбудованого адміністративного офісу Донецької торгово-промислової палати та зайшли до Конгрес-холу.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg3

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg9Гостям показали відеофільм, який створили співробітники Донецької ТТП. Він розповів про історію ТТП, про її становлення після переїзду до Краматорська, про людей, які працюють та створюють вже нову історію підприємства.

Після демонстрації фільма співробітників Донецької ТТП привітали колеги з інших регіонів. Слід зазначити, що система торгово-промислових палат в Україні - це 25 регіональних торгово-промислових палат та загальнонаціональна Торгово-промислова палата України. Це коло соратників та партнерів, об'єднаних багаторічною співпрацею і дружніми стосунками.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg7Привітати Донецьку ТПП з урочистою подією зібралась потужна делегація президентів регіональних торгово-промислових палат з Київщини, Дніпропетровщини, Львівщини, Полтавщини, Рівненщини, Сумщини та Харківщини.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg8Гості сказали багато теплих слів на адресу співробітникеів Донецької ТТП, підприємців, та вручили подарунки на пам’ять.

Також у святковій події взяли участь: міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, керівники підприємств Донецької області, міжнародних організацій та ін.

Наприкінці офіційного заходу відбулося вручення нагород кращим підприємцям регіону.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток економіки і підприємницької діяльності в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня підприємця Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації були нагороджені:

Кондратюк Сергій Іванович - генеральний директор ТОВ «КВАРТ-СОФТ»;

Курінний Сергій Іванович - директор ТОВ «КРАМАГРОСВІТ»;
Меленець Володимир Олексійович – директор ТОВ «КЕРАМІЧНІ МАСИ ДОНБАСУ»;

Колектив Донецької торгово-промислової палати.

Почесні дипломи Президії Торгово-промислової палати України за значні досягнення у виробництві конкурентоспроможної продукції, вагомий внесок у розвиток економічного потенціалу Донеччини, плідну співпрацю з Донецькою ТПП та з нагоди Дня підприємця України отримали:

Колектив Донецької торгово-промислової палати;

ТОВ «НПП КРАМТЕХЦЕНТР» (м. Краматорськ);

ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» (м. Бахмут);

ТОВ «М'ЯСНЕ РЕМЕСЛО» (м. Маріуполь).

У цьому році Президією Донецької торгово-промислової палати була заснована регіональна нагорода Донецької ТПП - «Шлях до успіху».

Пам'ятною статуеткою та дипломом ДТПП відзначила активних підприємців – своїх членів у наступних номінаціях:

«ТОП-замовник Донецької ТПП» - ПАТ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ ІМЕНІ ІЛЛІЧА»

«Провідний експортер Донецької ТПП» - ПАТ «НОВОКРАМАТОРСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»

«PRO-активне зростання з Донецькою ТПП» - ФОП
ТЕЛИЧКО ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА (м. Вугледар)

«Кращий старт з Донецькою ТПП» - ФОП БОРОДІНА АНТОНІНА ВАЛЕНТИНІВНА (м. Торецьк)

«Партнерство заради розвитку» - ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg6

Наприкінці заходу гості мали змогу залишити свій автограф на згадку про свято.

Залишили свої автографи міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та головний редактор "Восточного проекту" Рима Заболотна.

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg5

Враження

Сергій Кондратюк, генеральний директор ТОВ «КВАРТ-СОФТ»: «Дякую за те, що мене так оцінили, мою працю, та підприємства, яке я очолюю. Я дуже вдячний ТТП за це. Я пишаюся нагородою. Пишаюся тим, що роблю свій внесок у розвиток економіки та підприємства нашої області та карїни».

ttp svjato vіdkrittja ofіsu.jpg4Фінансовий директор ТОВ «НПП КРАМТЕХЦЕНТР» (м. Краматорськ) Ольга Цюх: «Ця нагорода за плідну працю всього колективу нашого підприємства, який робить свій внесок в розвиток промисловості України. Наше підприємство займається виготовленням обладнання для горно добувної промисловості. Ми виготовляємо конвеєри, обладнання для помолу та ін. У нас працює 190 робітників і ми плануємо відкривати нові місця».

Довідково

Донецька торгово-промислова палата — це недержавна некомерційна організація, створена для сприяння розвитку економіки Донецької області, формування сприятливих умов для підприємницької діяльності, врегулювання відносин представників бізнесу з партнерами, для представлення та захисту інтересів підприємців.
Сьогодні Донецька торгово-промислова палата — це:

  • 709 членів Палати
  • 3 відділення в містах області
  • 5 громадських комітетів, які об'єднують підприємців з різних сфер діяльності
  • Центр інформаційної підтримки бізнесу
  • Центр розвитку малого та середнього підприємництва
  • Центр експорту Export-UA
  • Міжнародний інститут підприємництва.
1 1 1 1 1 7 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

6°C
Краматорск

Влажность 67%

Ветер 1 м/с

Давление 759 мм

Курс валют НБУ на 19.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта