flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

08:21 / 19.10.2021
758

Краматорськ отримав перемогу у конкурсі проєктів, реалізованих у рамках фінансування Європейського інвестиційного банку

 

kramatorsk eib 2 1

8-9 вересня в Одесі проходить конференція, організована Групою Технічної Підтримки ПРООН в рамках Програми НКПВУ, яка фінансується Європейським інвестиційним банком і реалізується Міністерством розвитку громад і територій України. У заході беруть участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Тетяною Савченко.

У рамках конференції відбулась церемонія нагородження найкращих проєктів, реалізованих у рамках фінансування Європейського інвестиційного банку. Для участі у церемонії від Краматорської територіальної громади було номіновано два проєкти.

Краматорськ отримав перемогу у категорії «Забезпечення житлом» з проєктом «Реконструкція нежитлової будівлі під житло для переселенців з розміщенням спортивного та дитячого майданчиків за адресою: вул. Абая, 4».

За перемогу у номінації, міському голові Олександру Гончаренку вручили сертифікат на отримання дитячого майданчика.

Конференція триває. 9 серпня ключові експерти ГТП ПРООН з технічних питань, фінансів і закупівель з антикорупційної діяльності поділяться досвідом, як якісно та ефективно втілювати проєкти з відбудови інфраструктури, а експерт «InfoSapiens» представить результати третього етапу дослідження «Соціально-економічний вплив Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в цільових областях».

Серед цілей конференції – представити результати впровадження суб-проєктів та обговорити умови участі у 2 Фазі Програми, а також  обмінятися досвідом, яким чином соціальне управління, боротьба з корупцією та інші відповідні практики та інструменти використовуються в конкретних суб-проєктах.

Джерело krm.gov.ua.

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

2°C
Краматорск

Влажность 70%

Ветер 0 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 20.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта