flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

08:21 / 19.10.2021
788

Директор Краматорського будинку дитини «Антошка» отримав високу нагороду

romanov nagoroda

Директор Краматорського будинку дитини «Антошка» Анатолій Романов отримав високу нагороду. Він став учасником Національного проєкту «Гордість нації» і нагороджений Почесною грамотою та орденом за здобутки та заслуги перед карїною. Нагородження відбулося у Будинку Офіційних Прийомів у Києві.

romanov nagoroda2«Заслужена Нагорода премії «Гордість нації» сьогодні дістала відданого своєї справи, сина нашої багатої красивої країни Анатолий Романов. Так, він багато робить для дітей-сиріт, для здоров'я дитинства Донеччини, але ця нагорода була б неможлива без вірної, східної жінки, котра завжди в його тіні, його підтримки, опори, дружини моєї мами Нурслу Романова. Любимо вас безмежно і пишаємось. ВІТАЄМО», - написала донька Катерина Романова у Фейсбуці.

Анатолій Романов у коментарі нашому виданню сказав, що дружина створила йому надійний тил у житті, так, що він міг повністю присвятити себе роботі та турботі за покинутими дітьми.

«Ми разом з 1978 року, вже більше 40 років. Я вдячний дружині за її турботу, а долі - за те, що вона зустрілася у житті. Моя дружина присвятила себе родині. А у будинок дитини вона прийшла працювати на 10 років раніше за мене. Вона працює інструктором з ЛФК.

Щодо нагороди, то звичайно я радію, це дуже приємно та почесно. Але не тільки я отримав її з нашого регіону, в нас багато достойних такої почесті. І це, безумовно, також радує».

Національний проєкт «Гордість нації» представляє суспільству сьогодення кращих представників українського народу, їхні здобутки, відзнаки та заслуги.

Це люди, які щодня на своєму рівні роблять неможливе, які щодня змінюють наш світ на краще, хто важливі і реальні вчинки направляє не на досягнення власного успіху та слави, а для створення якісного, справедливого простору.

Національне визнання «Гордість нації», з врученням ордену, Почесної  грамоти щорічно вручається захисникам, волонтерам, меценатам, благодійникам, лікарям, політикам, працівникам культури, бізнесменам, освітянам та всім, хто щодня на своєму рівні робить неможливе, змінює наш світ на краще.

Їх імена, успіхи досягнення, життєві шляхи назавжди заносяться до Книги пошани «Гордість нації».

 
1 1 1 1 1 22 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

4°C
Краматорск

Влажность 88%

Ветер 2 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 20.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта