flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

08:21 / 19.10.2021
788

«Візьми собі друга! Разом життя прекрасне!»

akcija zashhita zhivotnyh

Донбаський інститут техніки та менеджменту МНТУ імені академіка Юрія Бугая щороку традиційно проводить Тижні благодійності, залучаючи студентів, викладачів та усіх бажаючих до добрих справ.

15 вересня 2021 року кожен зміг простягнути руку допомоги братам нашим меншим – безпритульним тваринам. Акція «Візьми собі друга! Разом життя прекрасне!» мала на меті привернути увагу громадськості до актуальної та гострої проблеми сучасності, яка напряму стосується нашого міста.

akcija zashhita zhivotnyh1Вона розпочалась з флешмобу у соціальних мережах, де кожен міг поділитись фотографією врятованої тваринки. Об’єднавши зусилля з давніми партнерами ДІТМ МНТУ по благодійній та громадській діяльності, студенти і викладачі зробили посильний внесок в організацію даної акції та збір коштів для безхатніх тварин.

akcija zashhita zhivotnyh.jpg2Директор БФ «Друг» Наталя Титомир та куратор перетримки Кіріна Черкасова зустрілись з молоддю, розповіли про досвід Європейського Союзу, про свої власні успіхи в вирішення зазначеної проблеми, про проекти з подолання безпритульності серед тварин, запалили вогники зацікавленості в очах студентів.

Всі бажаючі могли взяти участь в благодійному ярмарку витворів ручної праці, таким чином підтримавши краматорський притулок для собак. Окрему подяку ДІТМ МНТУ висловлює зоомагазину «Zoo Imperia» (керівники Лілія Дубіль та Вероніка Андрущенко), який не залишився байдужим до долі безпритульних тварин.

Атмосфера відкритого живого спілкування, обміну ідеями та думками, танцювальний номер від активних студентів ДІТМ МНТУ та ярмарок привернули увагу мешканців міста. Сподіваємось, що в майбутньому Краматорськ стане містом, де немає жодної нещасної тварини!

1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

4°C
Краматорск

Влажность 88%

Ветер 2 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 20.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта