Cпорт для дітей та дорослих!

 

изображение viber 2021 02 17 13 27 16

Створення інфраструктури на Василівській Пустоші може стати трампліном для розвитку там водних видів спорту для дітей та дорослих! Крім того, водні види спорту - це тренування для всього тіла та м’язів, які не задіяні у повсякденному житті. Контакт з водою позитивно впливає на психологічний стан дитини – він розслаблює, заспокоює та врівноважує.

Перелік видів водного спорту, які могли б бути представлені на Василівській Пустоші

Сапбордінг (серфінг на SUP-бордах)

За годину тренування можна спалити від 500 до 1000 калорій. Ця активність розвиває навички балансування, рівноваги, та фокусування. Також допомагає прокачувати м’язи спини, торсу, рук та ніг. Крім того, нині популярні заняття йогою на сапах.

Гребля, веслування на каяках, байдарках, каное

Цікавий варіант для хобі, який підходить для однієї особи й для батька з дитиною. Ця активність може слугувати і способом відпочинку, і серйозним олімпійським видом спорту. Гребля чудово впливає на серцево-судинну, нервову та дихальну системи.

Дуже сподіваємося на те, що стан води буде залишатися придатним для купання. І на Василівській Пустоші буде облаштований громадський пляж, що дозволить там займатись ще й плаванням та аквааеробікою!

Голосуйте за проєкт з облаштування громадської зони відпочинку на Василівській Пустоші у Краматорську https://kramatorsk.pb.org.ua/projects/30
Голосування триватиме ДО 02.03. Покрокова відео інструкція авторизації на сайті Громадського бюджету - https://kramatorsk.pb.org.ua/pages/video_instruction

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter