flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Міський голова Краматорська провів робочу нараду з представником РЕМ

kramatorsk narada rem 3

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним зустрілись з технічним директором РЕМ Віталієм Колесником.

Метою наради було розв’язання проблем з електропостачанням у місті та селищах, які виникають під час несприятливих погодних умов. Оскільки РЕМ не є структурним підрозділом міської ради, влада та комунальні служби налагоджують співпрацю з цим підприємством. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

На початку тижня у зв’язку з несприятливими погодними умовами на лінії електропередач відбулися обриви, в результаті частина міста залишилась без світла. Пізніше на апаратній нараді було озвучене питання недостанього інформування з боку РЕМ.

Технічний директор РЕМ Віталій Колесник, який відповідає за поточний та капітальний ремонт електромереж, розповів, що у Краматорську працює чотири ремонті бригади позмінно.

Олександр Гончаренко звернув увагу, що для міста чотирьох бригад недостатньо. Через стару систему мереж, ремонтні служби мають працювати ефективніше.

«У зв’язку з реформами у структурі РЕМ, треба працювати над налагодженням ефективної комунікації між підприємством та міськими комунальними службами. Також мета досягти ефективної координації для оперативного інформування мешканців про аварійні ситуації та строки ремонтів», – зазначив міський голова.

Олександр Гончаренко подякував РЕМ за швидке реагування та оперативний ремонт під час відключень на соціальних об’єктах, а саме у міських лікарнях та котельнях.  

Заступник міського голови Андрій Безсонний звернув увагу на проблеми енергозабезпечення у селищах Іванівка, Красногірка, Жовтневе, Городещено. Для вирішення цього питання, у ході наради досягнуто домовленості спільними зусиллями відремонтувати резервний кабель, який був пошкоджений вандалами.

1 1 1 1 1 7 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

В Украине хотят ввести продуктовые карточки. Ваше мнение?

Погода:

-2°C
Краматорск

Влажность 68%

Ветер 0 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 27.01.2022:

RUB 1 RUB 0.36404
USD 100 USD 28.7984
EUR 100 EUR 32.4803

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта