flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Шкільне телебачення у ЗОШ№32: цікава діяльність, зіркове життя та плани на майбутнє

tv OSh32Проявити себе в якості сценариста, режисера, диктора новин або журналіста в процесі створення сюжету на шкільну тематику. Такі можливості дає шкільне телебачення, яке працює у краматорській ЗОШ№32.

Шкільне телебачення було давньою мрією директора школи Наталії Тесленко. І вона здійснилася. У телестудії є своє приміщення, обладнання та колектив однодумців.

tv OSh321Директор НКВ ЗОШ№32 Наталія Тесленко: «Ідея створення шкільного телебачення виникла в мене дуже давно. Це мрія, якій вже років 15.

Беручи участь у Всеукраїнському проекті «Освітній марафон», ми, як фіналісти, отримали певне обладнання. Це фотоапарат, який має функцію відеокамери, проектор та ін. Ми знайшли приміщення у нашій школі. Воно було відремонтоване завдяки батькам силами наших співробітників. На меблі кошти надав депутат міської ради Ігор Сташкевич. Ми дуже вдячні за це. Також він пообіцяв допомогти з мікрофонами.

Розпочали працювати з початку навчального року. Ми виділили години з навчального плану, спеціально для вчителів філології, які готували юних дикторів та юних кореспондентів. Вміти спілкуватися, поставити правильно наголос – це важливо.

Прийшов той момент, коли ми спробували. Сподіваюся, що наша перша спроба була вдалою. Тепер хочеться побажати і дітям, і нам наснаги. І щоб було багато цікавих ідей».

Діти з радістю працюють у телестудії. Керівник телестудії, заступник директора Юрій Миронов: «Я займаюся зйомками новин, монтажем. Мені в цьому допомагають учні школи, які ходять до нашого гуртка.

Діти з великою радістю працюють у телестудії. Першого разу вони прийшли на годину раніше на запис новин, красиві, нарядні…

Так все добре, є бажання, є приміщення. Але нам дуже потрібні мікрофони, бо якість звуку в нас не дуже якісна. Нам пообіцяв допомогти з мікрофонами депутат міської ради Ігор Сташкевич. Він завжди нам приходить на допомогу. А також нам потрібна допомога спонсорів у придбанні ліцензійних програм для монтажу».

Усі школярі можуть спробувати себе у якості диктора або журналіста.

tv OSh327Вчитель української мови та літератури Надія Вераксіч: «Не у всіх з першого разу все виходить. Будь-якій справі потрібно вчитися. Але якщо є бажання, то все виходить набагато легше. Оскільки у нас зібралися діти за власним бажанням, то ми всі негаразди долаємо».

Наразі у шкільному телебаченні задіяні майже 20 учнів 5-10 класів.

tv OSh322Єлизавета Хохотва, кореспондент: «Я учениця 8-А класу. Прийшла на шкільне телебачення, тому що давно хотіла спробувати себе в цьому напрямі та надихнутися цією діяльністю. Ми беремо інтерв’ю у талановитих учнів нашої школи».

tv OSh325Вероніка Морченко, диктор: «Мені подобається бути диктором. Мені подобається читати на камеру, щоб потім тебе усі бачили у ютубі».

tv OSh326Марія Пастухова, диктор: «Мені подобається бути диктором, бо це мене робить відкритою, успішною. Також я завжди в курсі шкільного життя. І ще я можу відпрацювати свою мову, дикцію».

Деякі учні вже стали зірками закладу та селища. І мріють надали пов’язати своє життя з телебаченням.

tv OSh324Євгенія Дюбленко, диктор: «Нас перевіряли на дикцію, артистичність, потім тренувалися вдома. Навіть на канікулах ми приходили до школи, тренувалися. Я дуже вдячна за цю можливість. В мене є мрія і мета – пов’язати своє життя з творчою професією. І це тепер досвід. Я вдячна нашому директору. Ми будемо розвивати телебачення, ми будемо найкращими.

Я навіть відчула себе зіркою. Після першого випуску до мене вже підходили, хвалили. Це круто, коли тебе можуть бачити на каналі. Люди тебе починають поважати. Але важливо, щоб тебе було цікаво слухати.

Я хочу взяти інтерв’ю у нашого мера і інших відомих людей Краматорська».

tv OSh323Альона Лісогорова, кореспондент: «Я кореспондент, беру інтерв’ю у учнів, допомагаю писати сценарії, готовимо випуски новин. Мені дуже подобається працювати у студії. Це позитивні емоції, нова справа. Я б хотіла у майбутньому працювати на телебаченні, бути журналістом».

Вчителі вважають, що заняття у телестудії допоможуть дітям навчитися спілкуватися, правильно розмовляти, працювати з текстами. А також досягати своєї мети та повірити в себе.

Вчитель української мови та літератури Надія Вераксіч: «останнім часом ми спостерігаємо таку тенденцію, що діти мало читають, мало спілкуються один з одним. Діти всі у своїх гаджетах. Брак живого спілкування дається взнаки. Буває, що вони навіть не можуть поставити просте запитання. І таке нововведення у нашій школі, як журналістика, телебачення дуже потрібно дітям. І ми будемо залучати якомога більше дітей, у першу чергу для того, щоб вони навчилися спілкуватися».

Директор НКВ ЗОШ№32 Наталія Тесленко: «Дітей ми не відбирали. Прийшли ті діти, які хотіли цим займатися. Не було такого, що ти йдеш, ти не йдеш. Усі хто хоче – працюють.

Головне – враховувати бажання дітей. І основна мета телебачення – це те, щоб діти повірили в себе, що все у їх руках».

tv OSh328На YouTube-каналі виходять випуски шкільних новин. В планах ЗОШ№32 – розвивати своє телебачення, проводити зйомки цікавих програм, розповідати школярам та мешканцям Шабельківки про історію селища, видатних земляків тощо.

Зараз в ЗОШ№32 обирають назву шкільному телеканалу. Пропозиції надають, як діти, так і вчителі.

1 1 1 1 1 13 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

В Украине хотят ввести продуктовые карточки. Ваше мнение?

Погода:

-2°C
Краматорск

Влажность 68%

Ветер 1 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 27.01.2022:

RUB 1 RUB 0.36404
USD 100 USD 28.7984
EUR 100 EUR 32.4803

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта