У Краматорську знову покажуть виставу «Маленький принц»

malenkij princ kramatorsk

Сучасна Театральна Урбаністична Лабораторія  знову покаже виставу «Маленький принц». Про це повідомила у Фейсбуці керівниця СТУЛу Ксенія Ковальова.

«Друзі ми знов з вами!

4 аншлаги і бажаючі, які так і не встигли потрапити на виставу у травні - ми повернулись, щоб побачити вас і доторкнутися до серця!

Сучасна Театральна Урбаністична Лабораторія запрошує Вас на виставу «Маленький принц».

Це не стандартна історія Екзюпері, де маленький хлопчик розповідає про свою мандрівку. Це вистава про дорослих та для дорослих. Якщо десь серед терену побутових проблем в Вас загубився маленький принц, який допомагає створювати, мріяти та відчувати кожну хвилину буття — то ця вистава для Вас. Якщо Ви просто любите театр, так як його любимо ми — то ця вистава теж для Вас. Ми не народні, та не заслужені, ми просто люди, яким є, що сказати, які готові відкрити свою душу і чесно розповісти свою історію. Якщо Ви любите унікальні проекти, автентичну атмосферу та пісні гурту «Скрябін» у живому виконанні гурту @Sava» — то ця вистава теж для Вас. Дякуємо за підтримку @shift.

Вистава відбудеться 14 грудня-вистава для меценатів (місць немає), 15 грудня та 16 грудня - місця є. В Бар «Alchemist» мультикомплексу «Родина», Академічна 49».

Нагадаємо, що прем’єра вистави відбулася у травні цього року. Вистава мала великий успіх.

Режисер, сценарист Ксенія Ковальова назвала виставу «культурним щепленням для містян».

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter