flagman223x100 tes3 2 lom4 fasad 1

Учениця КУГ приготувала борщ і перемогла у всеукраїнському конкурсі

konkurs kug borshh

У Краматорській українській гімназії варять найкращий борщ в Україні та знають про нього все.

Саме за відео про приготування борщу та розповідь про цю смачну українську страву учениця 9-Б класу КУГ Альбіна Гончарова отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Гайда на кухню!». Конкурс проводився в рамках проекту «Мріємо та діємо» Міносвіти України та сприяє розвитку шкільних медіа та молодіжної медіаграмотності в Україні.

Альбіна Гончарова відвідує театральний гурток «Світанок», який діє при навчальному закладі. То з текстом та постановкою сюжету про приготування борщу їй допомогла керівниця гуртка Ірина Котуманова. Зняла відео та змонтувала сюжет педагог-організатор КУГ Юлія Ярош.

За словами директора КУГ Вікторії Щербак, її заклад приймає участь у такому конкурсі вперше. І тим більше перемога стала приємністю.

«Ми обрали саме борщ, бо це дуже смачна українська страва. Я навіть не знаю, чи є люди, що її не люблять. Головна мета конкурсу була в тому, щоб розповісти про страву, про її історію, її родзинки. І розповісти так, щоб людям захотілося її приготувати.

Я дуже радію, що наша учасниця та її наставники впоралися з поставленою задачею. І виконали її на відмінно. Як на мене, то їм вдалося розкрити душу українському борщу».

«Задача була не з легких, бо потрібно було розповісти про страву у сюжеті на 1,5 хвилини. І це повинно було зацікавити тих, хто дивився наш сюжет. Тому я радію, що ми не тільки впоралися, але й перемогли», - розповіла педагог-організатор Юлія Ярош.

І дійсно, сюжет вийшов цікавим. Так, наприклад, виявляється що назва «борщ» пішла від назви рослини «борщівник». З цієї рослини готували не тільки борщ, а й квас та страви з м’ясом. Також автори сюжету підкреслили, що на Донеччині є свій варіант борщу, без м’яса, але з рибною консервою, з кількою в томаті. А ще з сюжету можна дізнатися про секретний інгредієнт українського борщу. За словами авторів, це господиня, яка його готує. І саме від неї залежить, яким буде борщ.

Сюжет знімали у музеї гімназії «Рідна хата». Це додало колориту відеороботі.

«Учнівський та педагогічний колектив Краматорської української гімназії вітають ученицю 5(9)-Б класу Гончарову Альбіну та її наставників Котуманову І. А. та Ярош Ю.О. з перемогою у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт «Гайда на кухню!".

konkurs kug borshh.jpg1Творча команда нагороджена подарунками за блискучу презентацію приготування української національної страви – борщу», - написали педагоги КУГ у Фейсбуці.

І дійсно, подарунків купа і всі корисні.

«Восточний проєкт» також вітає учасників конкурсу з перемогою та бажає ще багато цікавих відео робіт і смачних страв.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter