Pro100media: новини Краматорська в твоєму смартфоні

401100391 6732440586824033 527296631233032291 n

Місто Краматорськ, яке військові свого часу романтично прозвали Лас-Вегасом, розвивається попри війну.

І разом з ним розвиваються і місцеві ЗМІ. Pro100media - один з них.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну кардинально змінило життя краматорців. Багатьом довелося виїжджати з прифронтового  міста, буквально стрибаючи в останній вагон евакуаційного потяга. Хтось не наважився і залишився вдома, хтось осів недалеко - у Дніпрі чи у Вінниці, а хтось поїхав за кордон. Але всіх краматорців, попри місцезнаходження, поєднує одне - бажання більше знати про те, що відбувається у рідному місті, читати новини Краматорська.

У списку тих, хто ділиться новинами Краматорська та входить до ТОП місцевих ЗМІ - молодий та популярний ресурс Pro100media. Він буде цікавим не лише самим мешканцям, а й приїжджим, яких у місті у зв'язку з війною стало не менше. Адже саме вони потрапляють до об'єктивів фотокамер, коли зустрічаються чи розлучаються на пероні вокзалу Краматорська зі своїми коханими, сідаючи чи сходячи з усім відомого потяга «Краматорськ – Київ».

Що цікавого?

Чим ж Pro100media відрізняється від інших місцевих ЗМІ, які пишуть про новини Краматорська? По-перше, зайшовши на сайт, можна прочитати новини не лише про Краматорськ, а й про ситуацію в Україні загалом. Це зручно - не потрібно «стрибати» із сайту на сайт у пошуках цікавих новин - вони є в одному місці, на сайті Pro100media. Журналісти постійно намагаються шукати цікаві ракурси тем для статей. Наприклад, ти знав, що немає відповідальності для водія за їзду на «голій» гумі в ожеледицю? Ні? Тоді тобі на сайт Pro100media.

Також на сайті постійно виходять цікаві матеріали про Краматорськ, є навіть кілька унікальних проектів – ПРО100КАВА, #ЯВолонтер, Нове життя у статусі ВПО, ПРО100 лови фейк та інші. Також прямо на Pro100media йде трансляція ефіру телемарафону. Навіть можна вибрати улюблену радіохвилю та послухати радіо, не відволікаючись від читання, наприклад, новин Краматорська. А якщо тобі стало зовсім нудно - подивитись українське кіно. Наприклад, «Безславні кріпаки», «Любов та блогери» та інші.

Крім того, редакція сайту Pro100media постійно проводить фотоконкурси, взявши участь у яких можна отримати презенти та подарунки за те, що ти просто красивий 😊

Крім того, Pro100media активно розвиває соцмережі - TikTok, Instagram, Facebook. Кому не хочеться читати - Welcome туди! Тут можна подивитися відосики про улюблене місто і пробігти по свіжих новинах Краматорська за кілька хвилин, якщо зайняті або ліньки😊

Знайдеться на Pro100media що почитати і тим, хто не любить новини, але любить Краматорськ та краматорців. Взагалі всіх, хто любить Краматорськ, його історію, життя, затишні вулички, Pro100media чекає до себе!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter