Другу бустерну дозу від ковіду можуть отримати всі охочі

lg8l7 

В Україні дозволили отримувати другу бустерну дозу від COVID-19 не лише тим, хто знаходиться в групі ризику, а й усім охочим. Як повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, відповідне рішення Міністерство охорони здоров’я України затвердило наказом №1586. Про це пише Соціальна інформаційна платформа.

«Щоб якомога більше людей могли захистити себе від госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19, ми дозволяємо другу дозу всім охочим, проте особливо радимо її робити людям із хронічними захворюванням та людям віком 60+», – зазначив він.

Посадовець також наголосив, що вакцинація допоможе зменшити навантаження на лікарні, які під час війни рятують життя українським військовим.

Другу бустерну дозу вакцини можуть отримати всі повнолітні українці з інтервалом щонайменше в чотири місяці після отримання першої бустерної дози.

Окрім цього, затвердили нові схеми вакцинації – зокрема, відтепер вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин.

Мінімальний термін для отримання бустерної дози після базового курсу вакцинації також скоротили – тепер бустерну дозу можна отримати вже через п’ять місяців після завершення базового курсу, а не через шість, як це було раніше.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter