Військовослужбовець з Краматорська нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ – “Золотий хрест”

Як повідомляє Pro100Media Краматорська — військовослужбовця з Краматорську нагородженно нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України.

Старший солдат Сергій Каніболоцький, уродженець міста Краматорськ, який виявив виняткову мужність і професіоналізм під час виконання бойових завдань. 

У лютому 2022 року він був призваний на військову службу за мобілізацією Краматорським РТЦК та СП. Відтоді він служить старшим навідником третього мінометного взводу мінометної батареї військової частини А7272. З початку своєї служби, Сергій Каніболоцький бере активну участь у відбитті збройної агресії Російської Федерації.

Під час виконання бойових завдань, він проявив виняткову мужність і відвагу. 4 січня 2023 року, незважаючи на обстріли, Сергій разом із своїм розрахунком зірвав масований наступ ворога в районі населеного пункту Площанка Кремінського району Луганської області, завдавши значних втрат противнику. 19 березня 2023 року, виконуючи свої обов’язки, Сергій Каніболоцький успішно знищив вогневий опорний пункт ворога в районі населеного пункту Новобахмутівка Краматорського району Донецької області. А 16 червня 2023 року, в тому ж районі, він професійно знищив диверсійно-розвідувальну групу противника.

Читати ще новини Краматорська

Під час виконання бойових завдань, Сергій був поранений, але після лікування повернувся в стрій і продовжив виконувати свої обов’язки. За свої героїчні дії, Сергій Каніболоцький був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України – “Золотий хрест”. Цей приклад відданості та мужності є символом незламного духу українських військових, які захищають нашу країну від агресора.

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 3 голосов

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter