«Все Буде Добре» об’єднує волонтерів для допомоги українцям

DSCF1119

25-27 листопада у місті Хмельницький відбулася Стратегічна сесія Громадської спілки «Асоціація гуманітарний центр «Все Буде Добре». Волонтери з різних областей України об’єднали зусилля заради допомоги постраждалим під час військового конфлікту в Україні.

«Все Буде Добре» – хто ці люди?

Гуманітарну асоціацію «Все буде добре» знають не тільки в Краматорську та багатьох містах області (Дружківці, Слов'янську, Лимані, Часів Ярі тощо) і селах Донеччини, а й за кордоном. Завдячуючи залученню іноземних волонтерів, про роботу асоціації є низка публікацій в іноземних виданнях. В співпраці з міжнародними благодійниками World Central Kitchen ГА створила своєрідний «бренд» – величезні білі пакети з харчовими наборами. За час повномасштабного вторгнення так звані «пакети зі сковорідкою» загальною вагою більш як шість з половиною тисяч тонн отримали понад 180 000 жителів регіону.

Окрім цього, асоціація «Все буде Добре» надає допомогу з евакуацією. Волонтери ВБД з самого початку супроводжували людей при посадці в потяги, організували харчування на автобусній станції після 8 квітня. Тоді  щоденно доводилось координувати наповнення вагонів та автобусів, оскільки кількість бажаючих опинитися в безпеці значно перевищувала місткість евакуаційного транспорту. Водночас була запущена єдина гаряча лінія, на яку міг звернутись кожен житель неокупованих територій Донеччини та записатись на безкоштовну евакуацію.

283156134 414884397125676 5236498708682634123 n

Гаряча лінія працює і зараз. Наразі у співпраці з Донецькою обласною військовою адміністрацією триває евакуація в Тернопільську область. Станом на сьогодні волонтери ВБД щоденно допомагають людям виїхати з Бахмуту, Часів Яру, Костянтинівки, Авдіївки. На жаль, саме ці громади останнім часом в найбільшій небезпеці.

Звісно, така робота неможлива без головного – людей. Наразі гуманітарна асоціація «Все буде добре» об’єднує … волонтерів в Донецькій області та за її межами. Кожен з них робить свій внесок в спільну справу. Хтось працює на евакуаційному напрямку, хтось опікується ВПО, хтось займається з дітками, хтось шукає можливості для співпраці заради розширення можливостей допомоги. Саме останнє стало поштовхом для створення спілки волонтерів.

284054502 417531150194334 4939981470760181870 n

Сила в єднанні

Після 24 лютого волонтерський рух в Україні набув  величезних масштабів. Небайдужі громадяни об’єдналися заради допомоги військовим та цивільному населенню, шукаючи ресурси як всередині країни, так і з допомогою західних партнерів. І ми бачимо, як це працює. Однак, з самого початку постала проблема – координація зусиль окремих організацій щодо надання цієї допомоги нужденним. В результаті в певних місцях існує надлишок ресурсів, а десь немає найнеобхіднішого. Щоб виправити ситуацію, було вирішено створити Громадську спілку, яка б дозволила обмінюватися інформацією та розподіляти гуманітарну допомогу, керуючись актуальними потребами суспільства.

Громадська спілка «Асоціація гуманітарний центр «Все Буде Добре» розпочала діяльність з об’єднання кількох громадських організацій та інституцій в перший день повномасштабного вторгнення. Наразі в ній зареєстровано вже 62 громадські організації та об’єднань з Донецької, Херсонської, Одеської та інших областей. Волонтери консолідують зусилля та ресурси, щоб вчасно надавати допомогу тим, хто потребує її першочергово.

DSCF0529.jpg

Стратегічна сесія Громадської спілки «Асоціація гуманітарний центр «Все Буде Добре» вперше дала змогу особисто в єдиному просторі зустрітися представникам громадських організацій та благодійних фордів, поділитися досвідом, проблемами та напрацюваннями, а також вибудувати ефективні зв’язки між різними напрямками волонтерства. В найближчій перспективі це дасть змогу створити умови для гідного життя постраждалих від військового конфлікту в Україні – як наразі, так і після Перемоги. Зважаючи на складну ситуацію в Україні, на сесії змогли бути присутніми не всі члени спілки. Проте список вагомий:

ГО «Громадський простір «Розвиток»

ГО «Нова Дружківка»

ГО «Точка доступу»

ГО «Східно-Українське Патріотичне Об'єднання»

ГО «Східний проект»

ГО «Гуманітарна рада»

ГО «Молодіжний схід»

БО «БФ "Все буде добре-Україна»

ГО «Молодіжний схід»

ГО «База ЮА»

ГО «Імпульс Донеччини»

ГО «Циганське Національне Товариство "РОМЕН"У Донецькій області»

ГО «Час розвитку»

ГО «Файне єднає»

БО «Благодійний фонд "Янголи України»

ГО «Хелп Піпл»

ГО «Академія моніторингу і експертизи»

ГO «Асоціація "Відродження та розвиток»

ГО «Інтермаріум груп»

ГО «Клуб рибалок України-ЮФК»

ГО «Союз молоді вперед у майбутнє»

ГО «Студентська республіка»

СЗОШ №29

ГО «Сила батьківських можливостей»

БО «БФ «Слав‘янське серце»

БО «БФ "Спасемо Україну»

БО «БФ «Рескью Нау»

БО «БФ "Восток СОС»

Організації, які мають бажання долучитися до Громадської спілки «Асоціація гуманітарний центр «Все Буде Добре», просять звертатися за номером телефону: +380 95 839 2633.

Все буде Україна! Разом ми переможемо!

#ВБД_Україна, #ВсеБудеДобре

1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter