У Краматорску педагоги продовжують випускати свій журнал, але тепер в електронному вигляді

25011
Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради» - доволі молода організація, яка існує близько двох років.

Незважаючи на це, команда Центру має свої напрацьовані професійні родзинки, однією з яких став випуск інформаційно-методичного вісника “КРАМ.ОСВІТА”.

Перший номер вийшов у червні 2021 року, за ініціативи директорки Центру Євгенії Кірєєвої та тоді працюючого консультанта Едуарда Кущенка, на підставі розробленого положення. До редакційної колегії увійшли всі педагогічні працівники КУ «ЦПРПП».

Спочатку журнал видавався  в друкованому вигляді і користувався попитом у педагогічної спільноти міста. На шпальтах вісника розміщувалась інформація щодо впровадження сучасних технологій у практику роботи педагогів освітніх закладів міста, презентації інноваційних практик та прогресивного педагогічного досвіду освітян громади. 

На серпневу конференцію - 2022р. Центр випустив подарункові екземпляри журналу  для всіх освітніх закладів Краматорська. Наступні випуски були присвячені презентації досвіду роботи педагогів нашого міста, випускалися тематичні вісники вчителів фізичної культури, педагогів дошкільних закладів. Але, на жаль, війна внесла свої корективи і з січня 2023 року розпочато випуск “КРАМ.ОСВІТИ” в електронному вигляді.

2501Перший випуск оновленого журналу  був присвячений напрямам самооцінювання якості освітньої діяльності педагогів, олімпіадному  руху  цьогоріч. Також своїм досвідом щодо проходження сертифікації поділилася вчителька початкових класів ліцею № 4 «Успіх» Оксана Недайкаш, яка в такі тяжкі часи наважилася та успішно пройшла випробування, отримавши високий результат. Зараз готується до друку другий номер вісника, зібрані цікаві матеріали до наступних випусків з питань розбудови освіти міста, регіону, України.

Команда Центру завжди відкрита до співпраці з освітянами нашого міста і з радістю поширюватиме  цінний досвід педагогів на шпальтах своїх видань. Електронні журнали можна знайти і переглянути на сайті КУ ЦПРПП за посиланням: https://cprppkonsult.wixsite.com/kramkucprpp

326180616 564254608901251 2609488286977754072 n

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter