Зробіть щеплення від COVID-19 вакциною CoronaVac: захворюваність на Донеччині зростає

vaktsinatsiya

Захворюваність на COVID-19 в Донецькій області зросла, наприклад, з 24 лютого по 2 березня показник підвищився на 5,4%. Було зареєстровано 99 підтверджених випадків і один летальний випадок у дорослого в м. Торецьк, інформуюють фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Краматорська.
 
З початком повномасштабного вторгнення у більшості українців з’явилися більш важливі проблеми, ніж коронавірус. Але не варто думати, що цей вірус нас покинув, він досі циркулює, викликає захворювання та низку ускладнень.
 
Останніми тижнями захворюваність на коронавірусну інфекцію збільшилася і в інших регіонах: на Житомирщині – на 45,5%, у Сумах – на 22%, на Рівненщині – на 45,8%. І це тільки за останній тиждень! Поки що найбільш поширеними штамами залишаються «Омікрон» та «Кракен».
 
Останній тип найбільш ефективно уникає імунної відповіді та викликає ускладнення, особливо в осіб літнього віку.
 
Але вберегти себе можна від всіх цих штамів за допомогою вакцинації. Наразі це є найбільш ефективний метод профілактики. В Центрі ви можете зробити щеплення вакциною CoronaVac!
 
Як повідомив генеральний директор ЦПМСД №1 Олександр Власенко, для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря або зателефонувати до call-центру закладу.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter