Краматорські спортсмени здобули призові нагороди на змаганнях з греко-римської боротьби

346059275 786562676131550 6713071284284909583 n

11-12 травня у Львові відбувся кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країни.Краматорськ представляли відомі брати Євтушенко.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.

У вазі до 72 кг виступав Владислав. Здобувши впевнені перемоги над представниками Вінниці, Рівного та Харкова, він вийшов у фінал, де зустрівся з титулованим Київським борцем Артуром Політаєвим. У запеклій боротьбі Влад поступився і став срібним призером кубка України.

У вазі до 67 кг виступав його старший брат Максим. В першій сутичці наш спортсмен поступився майбутньому чемпіону із Закарпаття з мінімальним рахунком,але у втішних поєдинках здобув перемоги та став бронзовим призером!

Вітаємо хлопців та тренера Олега Івановича Євтушенко з гарним результатом і бажаємо нових вагомих здобутків на спортивному простірі.