Ліцей №35 запрошує на навчання у 1-11 класах дітей з Краматорська та області, ТОТ, ВПО та тих, хто знаходиться за кордоном!

zvonok.jpg88
Швидко мине літо, і перший дзвоник покличе учнів до навчання. Педагогічний колектив Ліцею № 35 імені Валентина Шеймана запрошує усіх бажаючих навчатися в 1-11-х класах (зокрема в 3 класі за програмою «Інтелект України»).

Упевненість в отриманні якісної освіти ґрунтується на синтезі високого професіоналізму педагогів, багаторічних традицій навчального закладу та сучасних технологій. Саме таке поєднання втілене в Ліцеї №35 ім. В.Шеймана м. Краматорська. Нашому освітянському закладу 52 роки. Він має не тільки гідне поваги минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи у майбутньому. Педагоги згуртовані в дружню родину, яка прагне до нових досягнень. Це уроки та свята, олімпіади та конкурси, музичні вечори та екскурсії, мандрівки та цікаві зустрічі!

У Ліцеї №35 створені сприятливі умови для навчання та фізичного розвитку дітей. Ліцеїсти беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, змаганнях і перемагають! Наш заклад пишається всіма своїми випускниками, серед яких є науковці з всесвітнім визнанням.
Любі діти, приєднуйтесь до нашої ліцейної родини! Перед вами гостинно відчиняться двері у новий і цікавий сучасний світ, доброзичливий та корисний.

Шановні батьки! Турбуєтесь про найкращі умови для навчання та розвитку дитини? Подавайте документи до Ліцею №35 ім. В. Шеймана м. Краматорська!

Запрошуємо всіх охочих:

⦁ із Краматорська та Донецької області;
⦁ із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
⦁ тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях;
⦁ дітей із України, які через війну перебувають за кордоном (за наявності відповідних документів).⠀

Зареєструватись на навчання можна дистанційно, надіславши листа на електронну пошту - lyceum35@ukr.net:
- заяву на ім’я директора ліцею (Лєсняк Н.А.),
- сканкопії свідоцтва про народження дитини + код ІПН.

У Ліцеї №35 ім. В.Шеймана кожен учень знайде свій шлях до успіху та здійснення мрій!

 

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter