Спортсмени ДДМА вибороли золото та бронзу на змаганнях з тхеквондо у Таллінні

67гарбарі
 
У Таллінні (Естонія) 24–27 серпня відбулися престижні змагання з тхеквондо (ВТФ) – чемпіонат Європи серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів, а також міжнародний турнір категорії G-1 «Tallinn Open 2023».
 
У складі збірної України Донецьку область гідно представили брати Андрій та Артем Гарбари – студенти Донбаської державної машинобудівної академії, вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону.
 
Як повідомили у ДДМА, на чемпіонаті Європи тхеквондисти Донеччини виступили в одній ваговій категорії +80 кг. У попередньому раунді Андрій пройшов Драгоса Марінеску з Молдови, Артем – Миколая Шаферського з Польщі. У півфіналі жереб звів двох братів, тож далі, до фіналу, міг крокувати тільки один – і це був Андрій. Поєдинок за «золото» із представником Азербайджану Хамідрезою Бадріаліабаді він виграв 2:0. Артем же задовольнився «бронзою».
 
У рамках турніру «Tallinn Open 2023» Гарбари змагалися в різних вагових категоріях, і тут кожен виборов золоту медаль, маючи дві перемоги в активі. Так, Артем у категорії до 87 кг здолав Ітамара Сассона з Ізраїлю та Хассана Амера Алі з Данії. Водночас Андрій у категорії понад 87 кг був сильнішим за Кевіна Брінка зі Швеції та Александра Філіппова з Ізраїлю.
 
Щиро вітаємо спортсменів і їх тренерів (Юрія Бірюкова і Сергія Гарбара) за успішні виступи на змаганнях. Бажаємо успіхів у підкоренні нових вершин!
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter