У Краматорську проходять міські етапи предметних олімпіад

405286953 739965984839188 1480315204594884421 n
 
Вже відомі результати міського етапу олімпіад з німецької мови, математики та історії. Попереду на школярів Краматорська чекають олімпіади з хімії, фізики, трудового навчання та технологій, астрономії, інформатики та інформаційних технологій, правознавства, географії, англійської, української мови та літератури, біології.
 
Переможцям міського етапу запропонують стати учасниками вже — обласного, проте вибір залишається за учнем, повідомляє Краматорська міська рада. 
 
Під час наради начальника міської військової адміністрації з управлінням освіти міської ради разом з керівниками закладів освіти середньої ланки обговорили також стан проходження опалювального сезону. Переважна більшість закладів освіти у Краматорську — опалюється.
 
"Не дивлячись на те, що освітній процес відбувається онлайн, критично важливо підтримувати хоча б мінімальну температуру повітря в школах. Будівлі закладів освіти втратити не можна, настане час, коли діти повернуться за парти рідних шкіл, і ті мають бути готові прийняти учнів", - наголосив Олександр Гончаренко.
 
Також в управлінні освіти нагадують, що триває процес формування списків на отримання новорічних подарунків школярами та дошкільнятами. До кінця цього тижня батьки мають надати остаточні дані щодо місця перебування дітей. Це стосується також тих, хто змінював місце проживання упродовж останніх кількох місяців. Аби не виникло непорозумінь, вчасно повідомте адміністрацію закладу про ваш переїзд.
 
"Шановні директори, організуйте здачу іспитів наприкінці навчального року таким чином, щоб в останній тиждень до канікул в учнів шкіл не було контрольних робіт — дайте дітям у цей непростий час змогою відірватися від навчання та сповна насолодитись чаром новорічних свят", - звернувся до присутніх секретар міської ради Ігор Сташкевич.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter