Три випадки ГКІ та два випадки сальмонельозу зареєстровано за тиждень у Краматорську

o 1d1fshr22huh1atdrjf21juja
КРАМАТОРСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» опублікувала інформацію щодо захворюваності кишковими інфекціями населення міста Краматорськ.

"За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в місті Краматорську з 17.11.2023 по 23.11.2023 (47-й тиждень року) зареєстровано 3 випадки гострої кишкової інфекції, інтенсивний показник 1,64 на 100 тис. населення, що нижче показника минулого тижня на 49,8% та 2 випадки сальмонельозу (у дорослих).
В структурі захворюваності на кишкові інфекції на цьому тижні переважали гастроентероколіти з невстановленим збудником.
Аналіз захворюваності сальмонельозом та його етіологічної структури показує, що збудником на звітному тижні виступала S. enteritidis (50%) та S. typhimurium (50%).
Лабораторному обстеженню з метою виявлення збудника Salmonella підлягали 3 контактні особи із родинного осередку. За результатами лабораторного обстеження контактних виявлен один позитивний результат, носійство збудника S. typhimurium у родинному колі.
Факторний аналіз ГEK показав дію харчового шляху передачі збудників кишкових інфекцій, який реалізувався через неправильне приготування, зберігання продуктів харчування в домашніх умовах та недотримання правил особистої гігієни.
Фахівцями Краматорської районної філії у вогнищах інфекції проведено 5 епідеміологічних обстежень. За їх результатами здійснені відповідні санітарно-протиепідемічні та дезінфекційні заходи.
Бережіть себе та своїх дітей, використовуйте правила безпечного споживання харчових продуктів, не купуйте їх на стихійних ринках!".
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter