У Краматорську вуличне освітлення запущено на 86%

405366715 740477761454677 1584270511650408820 n
 
Комунальне підприємство "Міськсвітло", яке займається обслуговуванням мереж зовнішнього освітлення та світлофорного господарства працює над поступовим включенням ліхтарів у темну пору доби по всьому місту.
 
Про це повідомили в Краматорській міській раді. 
 
Щоправда, минулого тижня погода внесла свої корективи. Через буревій, що мав місце наприкінці тижня, суттєво зросли обсяги аварійних робіт. Всього за два дні негода наробила лиха - обірвала дроти, дощем залило деякі щитові, до контакт-центру міста надійшло понад 100 звернень стосовно несправностей мереж вуличного освітлення. Усі заявки виконуються максимально оперативно у порядку черговості їх надходження.
 
Разом з тим фахівці «Міськсвітла» продовжують монтаж нових сучасних світлофорів — тривають роботи на перехресті вулиць Любомира Гузара (кол. Актюбінська) та Аероклубна. Виконуються також аварійно-відновлювальні роботи на обʼєктах, що були пошкоджені внаслідок ДТП.
 
Сильний вітер став причиною падіння багатьох дерев. На початку тижня КП ДРУАС оперативно виконало прибирання повалених зелених насаджень з доріг та тротуарів. На теперішній час комунальники продовжують роботи: виконують розпил та вивезення усіх повалених дерев.
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter