Краматорськ продовжує співпрацю з міжнародними організаціями

405277689 741740367995083 1847309035912067646 n
 
Краматорськ продовжує співпрацю з міжнародними організаціями, повідомили в Краматорській міській раді. 
 
Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко зустрівся з командою Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» на чолі з директором проекту Майклом Стівейтером.
 
До початку повномасштабного вторгнення рф в Україну наше місто тісно співпрацювало з даною організацією, зокрема, з допомогою Проекту було побудовано та готувався до запуску новий сучасний Центр надання адміністративних послуг.
 
Станом на сьогодні, усі проекти розпочаті до "великої" війни — призупинено, проте USAID одна з тих організацій, яка підтримує мешканців нашого міста. За 21 місяць протистояння російській агресії соціальна та критична інфраструктура Краматорська отримала від USAID гуманітарної допомоги на понад 10 мільйонів гривень.
 
Сьогодні ж керівництво міста та Проекту обговорили, які нагальні потреби у Краматорська. Мова йшла про відбудову зруйнованих об'єктів, облаштування укриттів, гуманітарні потреби населення тощо.
 
Дякуємо кожному та кожній, хто у цей непростий час допомагає Україні, Донеччині та Краматорську пройти усі випробування, які ставить перед нами війна. 
1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter