У Краматорську волонтерів привітали зі святом

405461816 744096547759465 535901194143953456 n
 
Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко поспілкувався з краматорцями-представникам волонтерського руху та вручив їм Подяки від громади.
 
"Дякую кожному присутньому тут від себе особисто та від усієї нашої громади за добрі справи, які ви робите безкорисно. Тут зібрались добрі люди — хтось займається порятунком тварин, хтось — людей, ви берету участь у видачах гумдопомоги мешканцям міста, допомагаєте прифронтовим громадам, евакуюєте постраждалих, опікуєтесь ментальним здоров'ям дітей і, найголовніше, простягаєте руку помочі тим, хто сьогодні виборює нашу незалежність — військовим", - подякував волонтерам Олександр Гончаренко.
 
Як зауважили в Краматорській міській раді, особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.
 
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це — тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.
 
Волонтером став майже кожен українець – це наші неймовірні освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, актори та співаки, водії та відповідальний бізнес… Українці, як ніхто інший, знають про волонтерство все!
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter