«Небесне військо Краматорська»: Віктор Валяєв загинув під час виконання бойового завдання

77777валяев
 
Щодня ми згадуємо про всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації та вшановуємо їхню пам'ять.
 
Валяєв Віктор Вікторович, народився 13 жовтня 1986 року.
 
Від батьків він успадкував любов до рідної землі і до української пісні. З дитячих років Віктор ріс вихованим, працелюбним і дуже талановитим хлопчиком. Протягом шкільних років він завжди з повагою ставився і до вчителів, і до своїх однокласників. Сумлінно виконував усі доручення, брав активну участь у житті класу та школи. Дуже любив займатися спортом і співати пісні. Неодноразово ставав переможцем районних спортивних та вокальних конкурсів, був постійним учасником шкільних агітбригад, чудово декламував вірші.
 
У 2003 році поступив до Харківської державної академії фізичної культури, після закінчення якої працював тренером-реабілітологом у спортивному комплексі. Любов до рідної землі, Батьківщини, до пісні, повагу до людей і до праці Віктор передав своїм дітям: донечці Єві та синочку Макару.
Як справжній патріот України, Віктор не зміг спокійно спостерігати за тим, як з 2014 року гинуть його друзі та знайомі, і 28 травня 2019 року пішов захищати Батьківщину в складі десантно-штурмових військ.
 
У лютому 2023 року Віктор був поранений. Але після лікування відразу повернувся до своїх побратимів, щоб разом з ними боротися за незалежність рідної країни. На жаль, 4 квітня 2023 року життя Віктора обірвалося. Йому було 36. Ціною власного життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – загинув за майбутнє України. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію України, як воїна – Героя.
 
Героя нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно.
 
Вічна Слава Герою!
 
Портал «Небесне військо Краматорська» — https://www.memorial.kramuo.dn.ua/
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter