У Краматорських старостатах готуються до приходу весни

430177451 795946105907842 6687761711869673050 n
 
Сьогодні у кожному зі старостатів Краматорської громади є окрема бригада робітників комунальних служб, в обов'язки яких входить прибирання саме території власного округу. Зараз ці бригади активно займаються прибиранням місць загального користування після зими — розчищають від випадкового сміття узбіччя доріг, чистять від порослі дерев посадкові смуги, постійно підтримують лад навколо зупинок громадського транспорту тощо.
 
Про це нагадали в Краматорській міській раді. 
 
Там нагадали, що прибирання на прибудинкових територіях — обов'язок мешканців.
 
Також енергетики звертають особливу увагу мешканців приватного сектору — поки не почався період вегетації дерев, самий час виконати їх вчасну обрізку, аби запобігти майбутнім пошкодженням ліній електропередач. В 90% випадків цілі вулиці залишаються без електропостачання саме через недбалість мешканців, які допустили розростання крон дерев під ЛЕП.
 
Також в старостатах продовжує працювати Служба з питань утримання та поводження з тваринами, яка займається стерилізацією безпритульних котів і собак, з метою недопущення їх подальшого безконтрольного розмноження. Особливо звертають увагу мешканців: самовигул домашніх хатніх улюбленців може їм нашкодити — тварина може постраждати від зграї інших собак. Не допускайте цього та обов'язково вчасно вакцинуйте домашніх тварин від сказу.
 
У Краматорську завершено ХІІ етап видачі гуманітарної допомоги, зокрема, мешканці старостатів переважно отримували її безпосередньо на території округу. Наразі триває реєстрація на наступний, ХІІІ етап, можуть бути поодинокі видачі тим, хто не прийшов на видачу вчасно — про це старости інформують жителів через вайбер-чати округів.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter