Учасникам НМТ радять перевірити стан реєстрації на тестування

69ecd1255ee55b92d7c65e8888cf9e16Майбутнім учасникам НМТ, які ще не отримали можливості сформувати сертифікат НМТ, необхідно регулярно перевіряти стан оброблення реєстраційних документів, пише "Освіта".

Зокрема, за інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, наразі понад 6 тисяч майбутніх вступників у ході реєстрації отримали в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації або копій документів і не усунули недоліків.

Найчастіше потреба в доопрацюванні документів викликана завантаженням скриншота електронної копії документа в мобільному застосунку Дія замість сканкопії або фотокопії документа, що посвідчує особу, або завантаженням копії документа, що підтверджує інформацію про освіту, що не відповідає реєстраційним вимогам.

Виправити помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти потрібно не пізніше 15 квітня.

Також в УЦОЯО наголосили, що у випадку, якщо вступники не усунуть недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр оцінювання якості освіти, їм буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter