Чи безоплатна анестезія при операціях?

27906175712 nЗ питанням, чи безоплатна анестезія при операціях, нерідко звертаються до Національної служби здоров'я України пацієнти або їхні рідні. Тож НСЗУ нагадує, що незалежно від того, планова це операція чи ургентна, анестезіологічне забезпечення є безоплатним. Як і передопераційний огляд анестезіологом перед втручанням.
 
"Анестезіологічне забезпечення під час діагностичних, лікувально-діагностичних та хірургічних втручань передбачено пакетом Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”.
 
Своєчасне знеболення, анестезіологічне забезпечення та моніторинг, за необхідності – процедурна седація, на всіх етапах діагностики та лікування передбачено пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах”.

Зверніть увагу, за умовами укладеного договору лікарня має забезпечити пацієнта тими лікарськими засобами (зокрема і засобами анестезії), які визначені Національним переліком основних лікарських засобів. А також тими, постачання яких відбувається за державні кошти: шляхом централізованих закупівель МОЗ чи за рахунок інших програм центрального та місцевого бюджетів".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter