У Краматорську та Словʼянську за добу патрульні склали 3 протоколи на правопорушників, які вчиняли домашнє насильство

888888мужикииииии
 
За добу патрульні склали 3 протоколи на правопорушників, які вчиняли домашнє насильство. Про це повідомили в Патрульній поліції Краматорська та Слов'янська. 
 
Конфлікти й непорозуміння трапляються у будь-якій сім'ї, але інколи вони стають загрозливими для фізичного та психологічного здоров'я людини.
 
Так, у Краматорську та Словʼянську патрульні опрацювали декілька викликів про домашнє насильство. До поліції звертались громадянки з проханням про допомогу.
 
У всіх випадках жінки повідомляли, що їх співмешканці в стані алкогольного сп’яніння погрожували їм фізичною розправою, ображали та залякували.
 
З’ясувавши всі обставини, патрульні склали на кривдників протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП та винесли тимчасові заборонні приписи.
 
Зверніть увагу, що домашнє насильство має не тільки фізичну складову (наприклад, побої). Це й образи та приниження, заборона працювати чи контроль сімейного бюджету. Його скоюють свідомо. Стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння не виправдовує його вчинення!
 
Додамо, що за квітень патрульні склали на осіб, які вчиняли домашнє насильство, 62 протоколи за вищезазначеною статтею та винесли 45 приписів.
 
Нагадуємо, якщо ви стали жертвою чи очевидцем домашнього насильства — одразу ж звертайтесь:
Національна поліція України: 102
Урядова гаряча лінія: 15–47
Безоплатна правова допомога: 0–800–213–103
Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot діє в месенджері Telegram.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter