10 випадків ГКІ та 4 випадки сальмонельозу зареєстрували у Краматорську за тиждень

m1e6kcjwndw5wgq1xqwm
Краматорська районна філія ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» надала інформацію щодо захворюваності кишковими інфекціями населення Краматорська.


"За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на гострі кишкові інфекції в місті Краматорську з 19.04.2024 по 25.04.2024 (17-й тиждень року) зареєстровано 10 випадків гострої кишкової інфекції, інтенсивний показник 5,45 на 100 тис. населення та 4 випадки сальмонельозу (у 3-х дітей та одного дорослого) показник захворюваності становить 2,18 на 100 тис. населення.

Аналіз захворюваності сальмонельозом та його етіологічної структури показує, що збудником на звітному тижні виступала S.enteritidis в 100% випадків.

Лабораторному обстеженню з метою виявлення збудника Salmonella підлягають 9 контактних осіб. На даний час пройшли обстеження 7 осіб, у 2 осіб виявлено позитивний результат.

Факторний аналіз ГEK показав дію харчового шляху передачі збудника кишкової інфекції, який реалізувався через неправильне приготування, зберігання продуктів харчування в домашніх умовах та недотримання правил особистої гігієни.

У віковій структурі захворюваності ГКІ на цьому тижні захворюваність серед дитячого населення складає 78,6%.

Фахівцями Краматорської районної філії у вогнищах інфекції проведено 14 епідеміологічних обстежень. За їх результатами здійснені відповідні санітарно-протиепідемічні та дезінфекційні заходи".
 
Як захистити себе від захворювання ГКІ можна прочитати тут.
 
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter