Розпочався додатковий період реєстрації учасників НМТ

testirovaniye.jpg555
В Україні розпочався додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті, інформує портал "Освіта"

"Цей період передбачений для тих, хто реєструвався в основний період, але отримав відмову.

Такі учасники мають доопрацювати у персональному кабінеті, створеному в основний період реєстрації, надані ними під час реєстрації для участі в основній сесії НМТ інформацію або копії документів та надіслати їх на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши на відповідну кнопку в сервісі.

Також у цей період можуть зареєструватись ті вступники, хто не зміг із поважних причин зареєструватися в основний період реєстрації.

Такі вступники мають за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО, внести персональні дані та завантажити копії визначених документів.

Для швидшої і зручнішої реєстрації потенційні вступники можуть скористатись застосунком Дія для автоматичного заповнення персональних даних.

Окрім того, у цей період здійснюють реєстрацію осіб, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах.

Такі вступники для реєстрації мають звернутися до представників установи виконання покарань чи слідчого ізолятора або безпосередньо до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У разі успішної реєстрації потенційний учасник матиме змогу пройти тестування під час додаткових сесій.

В УЦОЯО радять тим вступникам, хто буде реєструватися в додатковий період, після надсилання реєстраційних даних на обробку щодня перевіряти в персональному кабінеті стан опрацювання реєстраційних документів, аби в разі виявлення недоліків у них встигнути про це дізнатися та виправити їх.

Додатковий період реєстрації триватиме до 15 травня".

.

 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter