Краматорці привезли з Чемпіонату Європи цілий оберемок нагород

438086469 842683951234057 2350049535597442183 n

Краматорці привезли з Чемпіонату Європи цілий оберемок нагород.

У ваговій категорії до 120 кг чемпіоном Європи став Данило Ковальов. Результат переможця 1092,5 кг. у сумі триборства та малі золоті нагороди у присіданні, з результатом 435 кг. та у жимі 340 кг, після яких спортсмен вже був недосяжним для суперників і з кожним підходом тяги лише нарощував відрив. В останній вправі спортсмен зафіксував 317,5 кг та виборов малу срібну медаль.

В категорії понад 120 кг Андрій Шевченко на вершині чемпіонату Європи 2024!

Спортсмен піднявся на першу сходинку п‘єдесталу пошани з сумою триборства 1130 кг. У присіданні йому підкорились 430 кг та здобута мала золота медаль. У жимі 340 кг і це ще одне золото. А в тязі Андрій зафіксував 360 кг та виборов малу срібну нагороду.

У ваговій категорії до 93 кг Краматорськ представляв чемпіон Всесвітніх Ігор 2022 року та багаторазовий чемпіон світу Володимир Рисєв. Спортсмен, підкоривши у тязі 327,5 кг , в присіданні - 392,5 кг, завоював дві малі золоті медалі. Вага 307,5 кг в жимі лежачи дозволяє взяти мале срібло. З сумою триборства 1027,5 кг та трьома світовими рекордами серед ветеранів першої вікової групи у присіданні, жимі та сумі краматорець стає переможцем чемпіонату Європи 2024!

Данила, Андрія та Володимира підготували тренери Альона та Олексій Бичкови!

У категорії понад 84 кг змагалась Валентина Загоруйко. У присіданні Валентина зафіксувала 280 кг, установивши новий рекорд України, та здобула малу золоту нагороду. У жимі лежачи спортсменка підкорила 162,5 кг — це мала бронзова медаль. Вага 220 кг у тязі принесла спортсменці золоту нагороду та друге місце на п‘єдесталі пошани чемпіонату Європи, з сумою триборства 662,5 кг

Тренер спортсменки Тетяна Мельник.

У категорії до 84кг серед юніорок четверте місце посіла Аліна Нікогосян. Спортсменка у присіданні впоралась з вагою 192,5 кг, у жимі завоювала малу срібну нагороду з результатом 117,5 кг, а в тязі зафіксувала 150 кг. Сума триборства 460 кг. Тренер Сергій Федоренко.

У командному заліку, як чоловіча, так і жіноча збірні посіли перші місця! Володимир Рисєв стали абсолютним чемпіонами змагань!

Вітаємо наших спортсменів, спортсменок та тренерів з прекрасними результатами та бажаємо підкорення нових вершин! Далі буде!