Музей історії Краматорська вітає з Днем вишиванки!

8889011
Музей історіїї Краматорська вітає містян з Днем вишиванки та запрошує долучитися до флешмобу у вишиванках.
 
"Сьогодні в Україні відзначають особливе свято - День вишиванки. Запроваджено це свято було в 2006 році за ініціативою Лесі Воронюк, студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
 
Вона запросила своїх одногрупників прийти на зайняття в національному одязі. Ця ідея сподобалась не тільки студентам, але і викладачам, і її підтримали наступного року. Акція отримала назву "Всесвітній день вишиванки" і з тих пір почали відзначати цей день.
 
Це свято об'єднує українців, підкреслює їх самобутність та багату культуру. Одягаючи вишиванки, ми шануємо та зберігаємо наші традиції, щоб передати їх наступному поколінню. Зараз, під час війни, це свято набуває особливого значення, адже ми намагаємося відстояти свою незалежність та ідентичність.
Щорічно День вишиванки відзначають у третій четвер травня. Музей історії міста Краматорської міської ради управління з гуманітарних питань вітає всіх зі святом! Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до флешмобу у вишиванках".
 
Також працівники музею продовжують онлайн-виставку "КРАМАТОРСЬКА ВИШИВАНКА ПЕРЕМОГИ".
 
"Музей історії міста Краматорської міської ради Управління з гуманітарних питань представив вже
10 схему вишивки сорочки в рамках свого проєкту "КРАМАТОРСЬКА ВИШИВАНКА ПЕРЕМОГИ".
Це схеми вишивки сорочок, які побутували в Краматорську у першій половині минулого століття. Ці орнаменти ми відтворюємо з турботою та любов’ю, щоб наші традиції та візерунки продовжували своє життя.
Проєкт буде тривати і далі, але сьогодні, в переддень Всесвітнього дня вишиванки, хочемо згадати орнаменти всіх 10 сорочок, які вже були відтворені в рамках цього проєкту.
Нагадуємо, що більш детально ознайомитися зі схемами та завантажити іх для вишивки власної сорочки ви можете за гештегом проєкту: #viktorikram".
1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter