Безкоштовне житло на Київщині для ВПО від благодійників: як взяти участь

441163301 845449997624119 651063651167526470 n
 
Американський бізнесмен і меценат Делл Лой Хансен має намір виділити кошти на благодійні програми в Україні та створити ще більше місць для проживання у так званих "Містечках Хансена".
Зараз він фокусує свою увагу на допомозі літнім людям.
 
У селі Тарасівка збудоване "Містечко Хансена" для переселенців, у селі Софіївська Борщагівка викуплені 259 квартир для переселенців, а в селі Колонщина побудоване "Чудо Містечко" — комплекс індивідуальних житлових будинків для переселенців похилого віку.
 
Хансен розповів про свою співпрацю з регіонами України. Зокрема, він уклав 50 контрактів щодо будівництва соціального житла на Київщині. Роботи планують завершити до кінця 2024 року. Також Делл Лой Хансен зазначив, що він планує зміцнювати і збільшувати свою допомогу Україні. Адже, за його словами, для нього "велика радість бачити, як люди переїздять до Містечок Хансена, отримують житло і необхідну в часи війни безпеку".
 
В селі Колонщина у Київській області збудують другу чергу "Чудо-містечка Хансена" для внутрішньо переміщених осіб старшого віку - там зможуть оселитися до 200 осіб.
 
Містечко — це комплекс індивідуальних житлових будинків та обʼєктів інфраструктури. Це будуть чотирикімнатні будинки для літніх людей, які втратили домівки. Оселі сучасні та комфортні, відремонтовані та повністю мебльовані, облаштовані сантехнікою, побутовою технікою, кондиціонерами, посудом, текстилем тощо. Кожне помешкання має вихід на власну терасу. Першу чергу відкрили восени 2023 року - у комплексі вже мешкають 105 родин. Це 160 осіб віком від 65 до 100 років з Донеччини, Херсонщини, Луганщини, Запоріжжя, Сумщини, Харківщини. Проживання у містечку абсолютно безкоштовне, мешканці навіть не сплачують за комунальні послуги.
 
Подати заявку можна за посиланням — https://bit.ly/44Pj6Pn
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter