Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Краматорській МВА

441148305 844796461022806 8130641867971972436 n
 
Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Краматорській МВА.
 
На попередньому засіданні координаційного центру 19 квітня було прийнято рішення про проведення круглого столу щодо удосконалення взаємодії влади і громадськості щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.
 
"ВПО потребують суттєвої підтримки з боку приймаючої громади, отже ми продовжуємо розглядати питання їх інтеграції в громаді", - наголосив голова КЦ, заступник начальника Краматорської міської військової адміністрації Карен Заргарян.
 
З огляду на це директорка Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк розповіла присутнім про підсумки проведення Круглого столу «Удосконалення взаємодії влади і громадськості щодо соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб».
 
Оксана Малкіна, заступника начальника управління освіти Краматорської міської ради, доповіла про роботу управління та проведені освітні заходи для ВПО. Також вона розповіла про стан виконання робіт з облаштування у закладах освіти найпростіших укриттів.
 
Заступника начальника управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради Ольга Дудідна повідомила, що громада працює над збільшенням розміру виплат одноразових грошових винагород спортсменам, які досягають визначних результатів та гідно представляють нашу громаду на змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
 
Джерело: Краматорська міська рада 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter