Художній музей оголосив творчий конкурс для дітей Краматорська

maxresdefault444
Художній музей Краматорська підготував низку цікавих заходів для маленьких краматорців до Міжнародного дня захисту дітей. 
 
"Наближається - Міжнародний день захисту дітей. Так хочеться зробити для них свято, відволікти від війни. Пропонуємо заходи, що підготуємо для хлоп’ят і дівчат, школярів і малюків. Будьте разом з нами! Це онлайн-конкурс «Впізнай героя за описом і намалюй його, майстер-клас із виготовлення сувеніра, виставки дитячих творів, музичне привітання від Школи мистецтв №1".
 
Онлайн-конкурс «Впізнай героя за описом і намалюй його».

Є три відомих персонажа. Треба за описом згадати, хто це, з якого літературного твору?

1.Цю героїню ви легко впізнаєте. Ось, як вона виглядала: «Волосся кольору моркові було заплетене у дві тугі кіски, що стирчали у різні боки. Ніс був схожий на крихітну картоплину, та ще й у цятку- від ластовиння, у великому широкому роті виблискували білі зуби. На ній була синя сукня, але так, як синьої матерії у неї, видно, не вистачило, вона вшила в неї подекуди червоні клаптики. На дуже тонкі і худі ноги вона натягла довгі панчохи різних кольорів: один коричневий, а другий чорний. А величезні чорні туфлі, здавалися, ось-ось зваляться».
 
2. Підказка. Це герой казки американського письменника Л. Ф. Баума. Пізніше за мотивами була написана казка під другою назвою, іншим автором, і там те ж є такий персонаж. Хто він ? Як називається казка?
«Біля огорожі стояла довга жердина, на ній стирчало солом’яне опудало- відганяти птахів. Голова опудала була зроблена з мішечка, набитого соломою, з намальованими на ньому очима та ротом, так що виходило смішне людське обличчя. Чучело було одягнене у поношений блакитний каптан. Де-не-де з проріх каптана стирчала солома. На голові був старий потертий капелюх, з якого були зрізані бубонці, на ногах – старі блакитні ботфорти…»
 
3.Один з героїв роману про Гаррі Поттера. Хто він? Він був високий, він був дуже розумним і мудрим, худий і дуже старий, судячи зі срібла його волосся і бороди- таких довгих, що їх можна було заправити за пояс. Він був одягнений у довгий сюртук, поверх якого була накинута фіолетова мантія, що підмітала землю, а на його ногах красувалися черевики на високих підборах, прикрашені пряжками. Очі за затемненими окулярами були блакитними, дуже живими, яскравими та ігристими, а ніс- дуже довгим і кривим, наче його ламали принаймні рази два».
Умови конкурсу: малюнок має бути зроблений олівцями, фарбами, фломастерами. Можна вибрати одного персонажа. Добре б сфотографуватися з роботою. 
Малюнки виставляти на сторінку «Музей –дітям» до 29.05.24. Вказати ім’я, прізвище, клас школа.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter