Випускники шкіл Краматорська можуть навчатися у ДДМА за рахунок місцевого бюджету

4814427159 n
У Краматорську продовжено дію програми підтримки учнів закладів освіти Краматорська. Завдяки цій програмі, випускники краматорських шкіл мають можливість отримати ступінь «Бакалавр» в Донбаській державній машинобудівній академії за рахунок місцевого бюджету.
 
"Шановні випускники! З радістю повідомляємо, що у 2024 році за ініціативи Олександра Гончаренка, начальника Краматорської міської військової адміністрації, в нашому місті продовжено дію програми підтримки учнів закладів освіти Краматорська. Завдяки цій програмі, Ви маєте можливість безкоштовно отримати ступінь «Бакалавр» в Донбаській державній машинобудівній академії за рахунок місцевого бюджету.
Ми прагнемо, щоб випускники 2024 року, незважаючи на всі труднощі, мали змогу здобути якісну освіту в рідному місті - місті Успішних. Отримавши освіту, Ви зможете зробити свій внесок у відбудову та розвиток рідного краю.
Детальну інформацію про факультети та спеціальності Донбаської державної машинобудівної академії можна знайти тут: https://telegra.ph/PEREL%D0%86K-SPEC%D0%86ALNOSTEJ-05-23
або на офіційному сайті ДДМА: http://www.dgma.donetsk.ua/index.php?option=com_content...
Зробіть перший крок до свого успішного майбутнього вже сьогодні!
Форма реєстрації для участі в програмі підтримки: https://forms.gle/YZUZ9FpYy1WwF2GX9", - інформує управління освіти Краматорська.
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter