У Краматорську заклади культури, в тому числі навчальні, працюють в режимі онлайн

2019591785 nОлександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів нараду за участі управління з гуманітарних питань та підзвітних йому структур, інформує міська рада у Фейсбуці.

"Усі заклади культури нашого міста продовжують свою роботу, проводять заходи онлайн. Ті, що спеціалізуються на виховній діяльності, активно займаються з учнями на різних онлайн-платформах, а про результати їх досягнень звітують на своїх фейсбук-сторінках. В межах робочої наради Наталія Семак представила звіт про діяльність мистецьких та художніх навчальних закладів Краматорська упродовж 2023-2024 навчального року.

Вона повідомила, що, не зважаючи на неможливість проведення офлайн навчання, цьогоріч навчальні заклади мають 220 випускників різного рівня. З поміж них — 113 осіб продовжать подальше навчання (загалом у закладах вже отримали 179 заяв від вступників, 66 з яких — вступники першого року навчання).

З метою утримання якості освіти та реалізації ефективного контролю зроблені наступні кроки — навчальний процес відбувається з використанням єдиної для всіх платформи Google Meet та сервісів Google, а акцент у викладанні (з огляду на умови сьогодення) перенесено з вузькопрофесійного навчання на загальномистецький.

Педагогічний склад закладів мистецької та художньої освіти постійно вдосконалює навички та бере участь в заходах з підвищення кваліфікації, а учні з Краматорська впродовж року здобули перемоги у 734 міжнародних, 237 всеукраїнських та 131 обласному конкурсі. Зокрема, на базі Мистецької школи №1 міста Краматорська цьогоріч було проведено 20 ювілейний конкурс «Срібна струна», що фактично був всеукраїнським".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter