Краматорський відділ ГУДМС в Донецькій області відновив послуги з оформлення паспортів

555 3
Краматорський відділ ГУДМС у Донецькій області відновив адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки та закордонного паспорта, інформує Міграційна служба Донецької області.

"На теперішній час Краматорський відділ надає адміністративні послуги суб’єктам звернення з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карти та паспорта громадянина України для виїзду за кордон через реєстрацію фізичних осіб за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» ДМС України (за посиланням dmsu.gov.ua/services/online.html).

Наразі запис через офіційний веб-сайт ДМС України до зазначених підрозділів доступний на найближчі 2 тижні (15-й день стає доступним для попереднього запису о 00 год. 00 хв. щодоби, але з врахуванням робочих днів). Для перегляду власних талонів щодо запису в електронну чергу, здійснення онлайн-оплати послуг та друку оплачених квитанцій використовуйте посилання «Мої талони».

Записатися до електронної черги можливо на офіційному веб-сайті ДМС України за наступним алгоритмом, для цього потрібно зайти у розділ електронний сервіс «Електронна черга». Далі необхідно обрати спосіб реєстрації в електронну чергу (через Телеграм або за номером телефону). Важливо! Необхідно вводити свій чинний номер телефону, так як під час реєстрації Ви отримаєте SMS – підтвердження. Після введення номеру телефону сервіс пропонує Вам обрати регіон (Донецька область). Після вибору регіону сервіс пропонує обрати конкретний підрозділ (Слов’янський, Олександрівський та Краматорський відділ).

Далі необхідно поставити «відмітку» у полі «я не робот», та натиснути на картинку «Паспорт громадянина України для виїзду за кордон» або «Паспорт громадянина України у вигляді картки». Після виконання вищезазначених функцій, на екрані з’явиться відповідний підрозділ та можливий час для запису на прийом. Коли обираємо підрозділ та час для прийому, перед нами з’являється форма для введення даних. Важливо! Дані людини, яка записується на прийом, необхідно щоб були введені правильно. Після заповнення запропонованої форми, вам надійде SMS повідомлення з інформацією про реєстрацію.

Звертаємо увагу на те, що система електронної черги функціонує централізовано в автоматизованому режимі, і працівники територіальних підрозділів ДМС України не мають технічної можливості впливати на її роботу.

Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адміністративних послуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких! Прохання до громадян уникати скупчення людей та перебувати в укриттях під час повітряної тривоги".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter