Народний театр книги "Еспада" став переможцем міжнародного фестивалю

731970041 n
Народний театр книги "Еспада" на Міжнародному фестивалі-конкурсі "STELLA FUTURA" PRIMAVERA 
завоював диплом лауреата першої премії! Театр представив для участі у конкурсі телевізійну передачу, присвячену Лесі Українці.
 
Про радісну подію повідомляється на сторінці ПК "Будівельник" у Фейсбуці.
 
"Найвищі оцінки та диплом лауреата першої премії отримав Народний театр книги "Еспада" на Міжнародному фестивалі - конкурсі "STELLA FUTURA" PRIMAVERA!

Конкурс відбувся у квітні 2024-го року в рамках Міжнародного проекту "Україна - Італія - Канада".
Народний театр книги "Еспада" (МПК "Будівельник"; режисер Олена Пєвнєва) представив для участі у конкурсі телевізійну передачу, присвячену геніальній доньці українського народу Лесі Українці.

"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами..." - так називається лист-сповідь Лесі Українки, який заховався серед грона її поезій та драматургії.

Його можна зарахувати до інтимної лірики літературного водограю відомої української поетеси. Лист був написаний під впливом особистих глибоких почуттів до Сергія Мержинського - найбільшого кохання Лесі.

Маргарита Неснова, акторка театру книги, була настільки достовірна у виконанні твору, настільки сильна внутрішньою енергетикою, що диригувала слухачами, як досвідчена майстриня. Їй вдалося підкорити не тільки глядачів, а й професійне міжнародне журі, на чолі з головою журі професором Corrado Penta (Italia)".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter