В Краматорске на одно рабочее место претендуют 14 безработных

 

Станом на 07.10.2013 у базі даних актуальних вакансій Краматорського міського центру зайнятості є інформація про наявність 169 вільних робочих місць. 59% всіх вакансій пропонується для робітників, 30% - для службовців та 11% - для осіб, що не мають професії. Із загальної кількості вакансій 27% - із зарплатою понад 2000 грн.

Станом на 07.10.2013 року на обліку перебувало 2384 особи, в тому числі 1480 жінок.

УВАГА!

На підприємствах міста терміново потрібні: інженер-конструктор, інженер-технолог, інженери з проектно-кошторисної роботи, токарі, токарі-розточувальники, обрубувач, електрогазозварники, електрозварники ручного зварювання, електромонтери, слюсарі, продавці, офіціанти, швачки, водії тролейбусу, кондуктори громадського транспорту.

Центр зайнятості пропонує навчання за професіями: токар, електрогазозварник, оператор верстатів з програмним керуванням, верстатник широкого профілю, кухар, кондитер та за напрямками "Комп’ютерні технології в офісі", "Фахівець з ефективності підприємництва".

З початку року на вільні та новостворені робочі місця було працевлаштовано 2428 осіб. Виплата матеріальної допомоги по безробіттю, здійснюється відповідно до фінансування. Фінансування на розрахунковий рахунок надходить своєчасно.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter