1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Співробітники швидкої допомоги Донецької області прийняли участь у професійних змаганнях

shvidka dopomoga chempіonat

Чемпіонати бригад екстреної медичної допомоги вже давно стали найяскравішою професійною подією у службі екстреної медичної допомоги України. Вони систематично проводяться як на регіональному так і на загальнонаціональному рівні.

shvidka dopomoga chempіonat1«Завдяки проведенню чемпіонату досягається ціла низка вкрай важливих цілей - публічна демонстрація професійного рівня бригад ЕМД з експертною оцінкою, оцінка якості навчально-тренувального процесу у Центрі ЕМД та взагалі рівня організації безперервного професійного розвитку, відповідність роботи бригад сучасним протоколам та настановам, обмін досвідом та найактуальнішою інформаціяю щодо втілення у роботу ефективних організаційно-методичних прийомів, застосування новітнього медичного обладнання, автомобілів швидкої допомоги, медпрепаратів, тощо. У рамках чемпіонату обов'язково проходять змістовні та цікаві конференції, наради, майстер-класи, тренінги.

shvidka dopomoga chempіonat.jpg2Чемпіонат бригад ЕМД проведено на Дніпропетровщині 15-16 вересня у мальовничому містечку - курорт Орловщина. Участь у XI відкритому чемпіонаті бригад ЕМД Дніпропетровської області взяли 16 бригад - 8 Дніпропетровського Центру ЕМД - переможці місцевих конкурсів та 8 запрошених із інших областей - Донецької, Харківської, Луганської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Херсонської.

Нашу Центр представляла команда молодих і дуже перспективних фахівців - фельдшер Катерина Сливка, яка водночас є студенткою медичного університету, фельдшер Антон Нагорний та водій Віталій Бойко, який цього року здобув кваліфікацію екстреного медичного техніка. Відданість справі, постійне самовдосконалення, практичне навчання у навчально-тренувальному відділі та командна робота дали свій результат. Не дивлячись на те, що команда вперше бере участь у такому заході, а конкуренція надто потужна, у загальному заліку серед 16 бригад наша бригада посіла 6 місце, що прямо підтверджує, що ми "у тренді" та на достойному загальнонаціональному професійному рівні! Бажаю нашим чудовим дебютантам віри в себе, в нашу команду, невичерпних сил та подальших успіхів!

Окрема подяка співробітникам Дніпропетровського Центру ЕМД! Вони на чолі зі своїм яскравим і неповторним керівником Радієм Шевченком є еталоном професійності, творчості, патріотизму та людяності. Всі складові чемпіонату організовані на самому вищому рівні, а створена емоційна атмосфера дала кожному учаснику величезний позитивний заряд та прагнення до розвитку та досконалості! І звісно ж, хочу подякувати почесним гостям цього заходу, кожний з яких вніс свою частку колориту та неповторності в нашу зустріч - медичному директору Українського науково-практичного центру ЕМД та МК Миколі Близнюку, презедентці всеукраїнської асоціації працівників ЕМД Наталі Стаховій, керівникам обласних центрів ЕМД та МК - Віктору Забашті, Дмитру Кісельову, Костянтину Малашенку, Ігорю Динилевичу, Олександру Ярошенку, Ігорю Фесуну, Дмитру Лавренку. Друзі, колеги, ви неперевершені! Усім добра, здоров'я, божої допомоги та до нових зустрічей!», - написав у Фейсбуці директор Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кіяшко.

1 1 1 1 1 3 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

Военный учет женщин. Как вы к этому относитесь?

Погода:

-0°C
Краматорск

Влажность 78%

Ветер 0 м/с

Давление 750 мм

Курс валют НБУ на 17.01.2022:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта