1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

У Краматорську на місці спорткомплексу «Авангард» планують побудувати новий стадіон

avangard kramatorsk novyj stadion 2

Місто пропонуватиме Мінрегіону та Європейському інвестиційному банку підтримати цей проект.

Наразі триває опрацювання проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового спорткомплексу. Стадіон «Авангард», який наприкінці серпня депутати міськради дозволили придбати у комунальну власність, в перспективі планують демонтувати та побудувати новий спорткомплекс на цьому ж місці. Раніше стадіон належав СКМЗ. Таким чином місто отримало у власність спорткомплекс.

З міського бюджету кошти на цей проект підуть лише на документацію. Міський голова Краматорська повідомив, що проект подаватиметься до Європейського інвестиційного банку та Міністерства розвитку громад та територій.

avangard kramatorsk novyj stadion 1

«Планується побудувати новий стадіон на 3 тисячі глядачів. Це буде нове будівництво. В рамках другої черги надзвичайної кредитної програми щодо відновлення України, яка фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку, нашим містом завершується та опрацьовується проектно-кошторисна документація з експертизою по реконструкції стадіону «Авангард». Наприкінці грудня – на початку січня буде розроблена робоча документація. Цей проект буде подаватися до Європейського інвестиційного банку та Міністерства розвитку громад та територій. Ми очікуємо на підтримку з боку держави. Планується залучити також кошти ЄІБ. Місто витратить кошти лише на проектно-кошторисну та робочу документацію», - прокоментував питання реконструкції стадіону міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

avangard kramatorsk novyj stadion 3

Фото: скріншоти з відео «ПРОФУТБОЛ Digital»

Вперше про реконструкцію стадіону інформація поширилася після виходу в середині листопада відео на Ютуб-каналі «ПРОФУТБОЛ Digital».

Директор ФК «Краматорськ», депутат міської ради Данило Плахін у відеосюжеті розповів щодо планів оновлення спорткомплексу, який має відповідати сучасним умовам та бути готовим до проведення різноманітних змагань.

1 1 1 1 1 13 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

Военный учет женщин. Как вы к этому относитесь?

Погода:

-0°C
Краматорск

Влажность 81%

Ветер 0 м/с

Давление 743 мм

Курс валют НБУ на 18.01.2022:

RUB 1 RUB 0.36681
USD 100 USD 28.122
EUR 100 EUR 32.0577

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта