1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Молоді громадські організації та ініціативні групи Донеччини можуть розробити власні проєкти та отримати кошти на реалізацію

 

441

Фонд “Професійний розвиток Харкова” набирає учасників у всеукраїнський проєкт “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”. Етап навчання буде вібуватися в онлайн-форматі протягом грудня та січня, після чого відібрані команди зможуть реалізовувати власні проєкти.  

До участі запрошуються команди у складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років. Вони мають представляти ініціативні групи, які планують зареєструвати громадську організацію найближчим часом, або громадські організації, котрі були офіційно зареєстровані не більше року тому. Умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/3mUia8b 

Ініціативні групи та молоді ГО навчаться краще розуміти свої аудиторії та виробляти сталі рішення за допомогою методології дизайну, орієнтованого на людину. Також вони відвідають вебінари про реєстрацію громадської організації,  формування стратегії розвитку, комунікації з органами влади та залучення фінансування. 


Команди отримають підтримку менторів з числа лідерів громадського сектору — керівників та засновників ГО, фундаторів соціальних проєктів, досвідчених тренерів та фасилітаторів. Вони будуть проводити тренінг з методології дизайну, орієнтованого на людину, та підтримувати команди під час реалізації проєктів.  


Для учасників проведуть індивідуальні консультації з реєстрації громадської організації, а також допоможуть безкоштовно отримати й налаштувати цифрові інструменти Microsoft 365/Google Workspace, Canva.  

Команди зможуть отримати до 1000$ на реалізацію власних проєктів. Перший досвід роботи з грантовими коштами дуже важливий. Він дає змогу навчитися складати бюджет, планувати витрати й ефективно керувати своїми проєктами, знаходити партнерів.  

Проєкт “Зміцнення громадянського активізму серед молоді” реалізується ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за щирої підтримки Національного фонду демократії (National Endowment for Democracy). 

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

Военный учет женщин. Как вы к этому относитесь?

Погода:

-2°C
Краматорск

Влажность 80%

Ветер 4 м/с

Давление 754 мм

Курс валют НБУ на 17.01.2022:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта