Порятунок вагітної жінки та 8 дітей – поліцейські Донеччини евакуювали з лінії фронту дві багатодітні родини

 kdjgksejmhl

Правоохоронці допомогли безпечно виїхати вагітній жительці Павлівки з  чоловіком і трьома синами, а з села Пречистівка вивезли маму з 5 дітьми. Обидва населені пункти Вугледарської громади наприкінці червня були звільнені від російської окупації та зараз перебувають під  щільним  вогнем ворога. Залишатися тут смертельно небезпечно.

Забирали батьків і малечу на броньованому транспорті – інакше виїхати неможливо через  постійні вибухи. Евакуацію здійснювали поліцейські  обласного главку та Вугледара.

Співробітники поліції допомогли завантажити речі та підтримували громадян, що вимушено залишали рідний дім. Під час виїзду з Павлівки окупанти вдарили поблизу мікроавтобуса, але люди не постраждали. На сьогодні в селі залишається близько 120 жителів.

Допомоги поліції попросила також багатодітна родина з Пречистівки. Батьки та 5 дітей уже зібрали сумки та чекали першої можливості виїхати.

«Раніше можна було виїхати тільки до росії, але ми не хотіли  туди евакуюватися, ми чекали на Україну,  жили чотири місяці без гуманітарної допомоги, без усього», - розповідає жінка. 

Поліцейські доставили обидві сім’ї до пункту збору евакуйованих і передали волонтерам, які організують виїзд за межі області та житло. Зараз дорослі та малеча вже у безпеці.

«Дітям не місце в підвалах під обстрілами, вони повинні жити й розвиватися в нормальних умовах», - зазначив начальник поліції Вугледара Денис Олениченко.

На Донеччині триває обов’язкова евакуація. Нагадаємо, влада забезпечує виїзд і безкоштовне проживання.  

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter