Путін дав наказ армії рф окупувати Донецьку та Луганську області до березня, — розвідка

 gettyimages 1243010962 8 480x270

Президент рф володимир путін дав наказ своїм військам повністю окупувати Донецьку та Луганську області. За планом кремля, вони мають це зробити до березня.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

У розвідці зазначають, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни. За їх даними російсько-окупаційні війська передислоковують на схід свої додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку.

"За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей", — наголосив Андрій Черняк.

Окрім того, представник української розвідки зазначив, що росія використовує територію Білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

"Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення Білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати", — додав Черняк.

1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter