Учні закладів ПТО прийняли активу участь у обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

329318204 739120177483802 7695674253300359758 n
Навчально-методичним центром Професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ЗП (ПТ) О Донецької області.
Українська мова, мова калинова… Останнім часом вона набула вирішального значення. З метою піднесення престижу української мови, утвердження її як державної, забезпечення всебічного розвитку і функціонування в усіх сферах суспільного життя, популяризації її серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, 2 лютого відбувся наступний, обласний етап, ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.
Незважаючи на складний час у країні через воєнні дії російської федерації, через негаразди з електропостачанням і повітряні тривоги, усі запрошені переможці відбіркового етапу Конкурсу, змогли взяти участь у онлайн-змаганнях.
Учасників привітали і спостерігали за виконанням конкурсних завдань: Тетяна Васюхно, методист НМЦ ПТО у Донецькій області – голова та члени журі: Володимир Віннік – викладач Краматорського ВПУ; Олена Циганок – викладач Покровського ПЛ; Любов Роман– викладач ДПТНЗ «Краматорський ЦПТО»; Ірина Козуб – викладач Білозерського ПГЛ; Віталіна Козієва – викладач Олександрівського ПАЛ.
Після завершення змагань усі роботи учасників у фото і сканованому вигляді надійшли на електронну пошту голови журі й наразі перевіряються членами журі в дистанційному форматі. Очікуємо позитивних результатів.
Висловлюємо щиру вдячність учням, викладачам, які їх підготували, за невтомну працю, любов до мови, самовдосконалення і бажаємо впевнено йти до перемоги, до нових звершень.
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter