У Слов’янську буде створено алею Слави на бульварі Героїв Крут

337691377 612352334084287 809575037477709628 n

Нове місце поховання для загиблих українських воїнів виділили на бульварі Героїв Крут у Слов’янську. Нині тут точаться роботи з благоустрою території.

Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях.

Він розповів, що вибираючи місце, переглянули кілька варіантів. У тому числі меморіал «Пам'ять поколінь» на Старому міському цвинтарі. Але лише бульвар відповідав усім вимогам законодавства та санітарним нормам (300 м від житлової забудови).

"В Алеї слави на бульварі Героїв Крут бачу зв'язок поколінь та глибокий зміст. Відкриватиме її пам'ятник Воїнам, які віддали життя за Україну. Створимо його з такого ж металу, як скульптура Маленького Принца в опорній школі. За кілька років матеріал зарекомендував себе на оцінку «відмінно», - зауважив Вадим Лях.

На сьогоднішній день є кілька проектів майбутньої пам'ятки. До конкурсу ескізів пропонують підключитись усім охочим. Приймають роботи до понеділка, 3 квітня, на електронну адресу info@slavrada.gov.ua

Потім розпочнеться електронне голосування, яке й визначить проект-переможець.
Проголосувати можна буде на електронній платформі, розміщеній на офіційному сайті адміністрації, та офіційному телеграм-каналі Слов'янської ВА.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter