У Києві відкрили виставку Схід-Експо 2023

346622836 961292428249848 4056206669530933721 n
 
Виставку Схід-Експо 2023 відкрили 6 червня у Києві. Вона присвячена чотирьом областям, які найбільше постраждали від російської агресії: Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській.
 
Про це повідомив голова Донецької області Павло Кириленко. 
 
"Є чітке розуміння, що основою здорової економіки має бути малий та середній бізнес, який масово покинув охоплені війною регіони. На цьому етапі підприємці потребують підтримки від держави — і вони можуть на неї розраховувати.
 
Після звільнення окупованих територій разом із бізнесом будемо відновлювати те, що знищили росіяни, — і це відновлення буде відбуватися за сучасними та інноваційними методами", - зауважив Павло Кириленко. 
 
Відповідний меморандум він підписав із провідними технічними університетами області та країни. Участь у майбутній розбудові Донеччини вже погодилися взяти Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Донецький національний технічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія та Приазовський державний технічний університет.
 
"Відновлення фронтових регіонів — одна з провідних тем цьогорічного «Схід-Експо». Впевнений, що за підтримки наших постійних міжнародних партнерів цей процес буде запущений, щойно з'явитися можливість, і буде успішно доведений до кінця.
 
Дякую організаторам виставки - USAID Ukraine, ЄС та Республіці Хорватія, а також всім учасникам за своєчасну підготовку рішень, які треба буде втілювати швидко та якісно, не гаючи часу після нашої перемоги", - додав голова Донеччини. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter