Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у березні 2024 року

436315554 836282385207056 3666512499559343064 n

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

По закінченню березня 2024 року визначено кращих спортсменів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.

У категорії серед олімпійців атлетом місяця визнаний 16-річний майстер спорту України з дзюдо Аркадій Самойлов – представник Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. На Кубку Європи серед кадетів у Словаччині він виборов золоту медаль у ваговій категорії до 90 кг, відзначившись чотирма перемогами над суперниками з Польщі, Чехії, Румунії та Казахстану. Відповідно звання кращого тренера з олімпійських видів спорту в березні удостоїлися наставники Аркадія – його батько Дмитро Самойлов і тренер-викладач ОКДЮСШ та ШВСМ Дмитро Ігнатенко.

Переможцем номінації «Кращий спортсмен» серед неолімпійців став 19-річний майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців Єгор Агапін із Мирнограду. На Кубку світу в Польщі він у парі з Аріною Варламовою в європейській програмі здобув срібну нагороду в категорії «дорослі» і бронзову нагороду в категорії «професіонали». Звання «Кращий тренер» серед неолімпійських видів спорту отримала наставниця Єгора, тренер-викладач ДЮСШ Мирноградської міської ради Наталія Волкова.

У категорії «Види спорту серед осіб з інвалідністю» в березні 2024 року відзначена Тетяна Бакланова з Маріуполя – заслужений майстер спорту України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху, представниця Донецького регіонального центру «Інваспорт». На ХХ зимових Дефлімпійських іграх у Туреччині вона в командних шахових змаганнях у складі збірної України здобула «золото» з класичних шахів і стала срібною призеркою в дисципліні рапід (швидка гра).

За інформацією Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації